Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KURSI ONLINE CANVA

KURSI ONLINE CANVA

Çmimi i rregullt $49.00
Çmimi i rregullt $69.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $49.00
Ne ofert E shitur

Përmirësoni aftësitë tuaja të projektimit me kursin tonë në internet Canva.

Instruktorët tanë ekspertë mësojnë të gjitha aspektet e Canva, duke ju ofruar njohuritë dhe mjetet për të krijuar grafika mahnitëse dhe profesionale.

Me kursin tonë, çoni planet tuaja në nivelin tjetër.

Regjistrohu tani!

Shikoni detajet e plota

Forma e Kontaktit