Suksesi në marketingun dixhital

Të gjithë përdorin mediat sociale, kështu që biznesi juaj duhet të prezantohet profesionalisht në mediat sociale. Nuk dini si t'i përdorni ato ose nuk keni kohë për të mësuar Marketingun Dixhital për të sjellë klientë të rinj në biznesin tuaj përmes Mediave Sociale? Mos u shqeteso! Ekipi ynë mund ta trajtojë këtë për ju!

BIZNESET QE NA KANE BESUAR

 • VLERAT TONA

  Në agjensine tonë, ne vlerësojmë kreativitetin si dhe punën. Ne i kushtojmë rendesi te madhe ofrimit të shërbimeve profesionale për klientët tanë dhe veprimit në mënyrë të ndershme dhe trasparent në të gjitha sherbimet tona te marketingut. Ne u jemi mirenjohes klienteve qe punojne me ne dhe punojme cdo dite per te permiresuar sherbimet tona per ju.

 • Misioni yne

  Qëllimi ynë është t'u ofrojmë bizneseve strategjine e duhur te marketingut per te lulezuar ne boten dixhitale per bizneset e tyre. Ne jemi te apasionuar dhe te perkushtuar te ofrojme sherbime profesionale dhe te ruajme te drejtat e privatesise te bizneseve qe na besojne dhe ti ndihmojme ato biznese te jene te sukseshme dhe te rrisin fitimet e tyre nepermjet sherbimeve tona profesionale te marketingut.

 • Vizioni yne

  Ne Florina Marketing ne synojme te profesionalizohemi si ekip marketingu per te ofruar profesionalizem me dinjitet ne te gjitha sherbimet qe do ta ndihmojne biznesin tuaj te eci perpara

Ne Florina Marketing ju do të gjeni gjithçka që ju duhet per tu prezantuar profesionalisht tek audienca qe ju ndjek

Ne e dime se sa e veshtire eshte ne ditet e sotme te menaxhohen profesionalisht rrjetet sociale ku prezantohet biznesi dhe kjo eshte arsyeja pse ne ofrojme paketa te plota sherbimesh posacerisht per te mbeshtetur cdo aspekt te biznesit tuaj ne boten dixhitale. Nga menaxhimi i rrjeteve sociale ku perfshihen postime te perditshme dhe story angazhuese dhe deri tek ndertimi i websiteve profesionale dhe zbatimi i strategjive me te fundit te SEO. Gjithashtu menaxhimi i fushatave reklamuese me objektiv per te rritur biznesin tuaj. Ekipi yne update-ohet me trendet me te fundit per te prezantuar bisnesin tuaj me larte se konkurentet ne treg.

Me strategjine tone te marketingut dhe idete me kreative per marketingun e rrjeteve sociale ne do te ndihmojme ju te rrisni te ardhurat tuaja dhe te kurseni nderkohe kohen tuaj pavaresisht nese jeni nje biznes i ri apo jeni nje biznes i mirenjohur ne treg Florina Marketing do t'ju ndihmoje te zgjeroni audiencen tuaj, te aktivizoni audiencen aktuale dhe te keni gjithmone vizitore te rinj te targetuar dhe te interesuar per sherbimet ose produktet qe ju ofroni dhe keshtu ju mund te siguroheni qe ne zoterojme njohurite dhe eksperiencen e duhur per te cuar biznesin tuaj ne nje nivel tjeter. Le te bashkepunojme per te ndihmuar biznesin tuaj te ece perpara per te arritur aty ku ju synoni.

Sherbimet Tona

 • Marketingu Dixhital

  Ngritni praninë dixhitale të markës suaj me zgjidhje strategjike të marketingut dixhital. Nga fushatat e synuara deri te përmbajtja tërheqëse, ne do t'ju ndihmojmë të lidheni me audiencën tuaj, të drejtoni trafikun dhe të arrini qëllimet tuaja të biznesit. Le të rrisim shikueshmërinë tuaj në internet dhe të lëmë shenjën tuaj në botën dixhitale.
 • Social Media Marketing.

  Lëreni ekipin tonë të ekspertëve në Florina Marketing ta çojë marketingun tuaj dixhital në lartësi të reja! Nga krijimi i përmbajtjes angazhuese te reklamimi i synuar, ne kemi mjetet dhe ekspertizën për ta bërë markën tuaj të shkëlqejë..
 • eCommerce Marketing.

  Ne jemi të specializuar në strategjitë e marketingut të tregtisë elektronike që nxisin rezultate. Nga optimizimi i listimeve të produkteve dhe maksimizimi i konvertimeve deri te synimi i audiencës së duhur me reklama precize, ne kemi ekspertizën për të ngritur lart dyqanin tuaj online.
 • Google Marketing.

  Shfrytëzoni fuqinë e Google për të rritur biznesin tuaj me zgjidhjet tona eksperte të marketingut. Nga Google Ads te optimizimi i Google My Business, ne jemi të specializuar në maksimizimin e shikueshmërisë tuaj në internet dhe drejtimin e trafikut të synuar në faqen tuaj të internetit. Na lejoni të ngremë praninë tuaj dixhitale dhe t'ju lidhim me klientët që janë në kërkim të produkteve ose shërbimeve tuaja.
 • Zhvillimi dhe optimizimi i faqeve te internetit

  Ekipi ynë i zhvilluesve dhe dizajnerëve ekspertë punojnë krah për krah për të krijuar faqe interneti mahnitëse që jo vetëm duken të shkëlqyera, por edhe të sjellin rezultate. Pavarësisht nëse po hapni një sajt të ri ose po rinovoni një ekzistues, ne jemi këtu për të ngritur praninë tuaj në internet dhe për të lënë një përshtypje të qëndrueshme te audienca juaj.
 • Photoshooting

  Pavarësisht nëse është një ngjarje e veçantë, një fotografi profesionale ose një projekt krijues, ne sjellim pasion dhe ekspertizë në çdo xhirim. Me pajisje moderne dhe një sy të mprehtë për detaje, ne do ta transformojmë vizionin tuaj në imazhe magjepsëse që lënë një përshtypje të qëndrueshme. Përjetoni artin e fotografisë të ripërcaktuar.
 • Produkte Dixhitale

  Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për mjete produktiviteti, zgjidhje argëtimi ose platforma të tregtisë elektronike, ne kemi produktin e përsosur dixhital për të përmbushur nevojat tuaja. Thuaj lamtumirë sistemeve të vjetruara dhe përshëndetje një epoke të re të efikasitetit dhe efektivitetit. Përjetoni fuqinë e teknologjisë në majë të gishtave.
 • Videografi

  Tërhiqni audiencën tuaj dhe realizoni vizionin tuaj me shërbimet tona eksperte të videografisë. Pavarësisht nëse jeni duke promovuar markën tuaj, duke kapur momente të veçanta ose duke prodhuar përmbajtje bindëse, videografët tanë të aftë janë këtu për t'i kthyer idetë tuaja në pamje mahnitëse.
 • Email Marketing.

  Po kërkoni një mënyrë të provuar për të angazhuar audiencën tuaj, për të nxitur shitjet dhe për të ndërtuar marrëdhënie të qëndrueshme? Mos kërkoni më larg se marketingu me email. Me shtrirjen dhe efektivitetin e tij të pashembullt, emaili mbetet një nga mjetet më të fuqishme në arsenalin e tregtarëve dixhitalë.

Shërbimet e Instagramit

Këtu janë shërbimet më të rezervuara nga faqja jonë e internetit

Ne jemi një EKIP PROFESIONAL që arrin rezultate

Portofoli i punës për biznese nga e gjithë bota

Çfarë thonë ata për ne