Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Kalendari i përmbajtjes së Social Media 2.0

Kalendari i përmbajtjes së Social Media 2.0

Çmimi i rregullt $49.00
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve $49.00
Ne ofert E shitur

Social Media Content Calendar 2.0 i ofron përdoruesit e tij një larmi të madhe mjetesh për të qëndruar sistematik, tërheqës dhe një prodhues produktiv të përmbajtjes në të gjitha platformat e mediave sociale.

Mjeti më efektiv i këtij SMC deri më tani është veçanërisht i përshtatshëm për profesionistët e mediave sociale dhe kompanitë për të cilat media sociale është burimi i jetës.

Çfarë përfshihet:

  • Kalendari vjetor - Një përmbledhje e shkurtër e çdo përditësimi. Kalendari do të tregojë gjithashtu të gjitha hashtags që keni përdorur deri më tani dhe do t'ju shërbejë në një listë të organizuar mirë.
  • Kalendari mujor - Shikoni postimet mujore me formatim të lehtë për t'u lexuar.
  • Kalendari javor - Ofron një pamje të detajuar të çdo postimi për çdo javë.
  • Caption Engine - Shfletoni dhe filtroni qindra titra të gatshme për të gjetur ato që ju përshtaten më shumë.


Pse Kalendari i Përmbajtjes së Mediave Sociale 2.0 është thjesht zgjidhja më e mirë:

  • Kalendari është 100% dinamik - Duhet të mendoni vetëm për postimet tuaja; kalendari përditësohet vetë ndërsa mbushet.
  • Së pari mirëdashësia ndaj përdoruesit - Edhe pse duket e ndërlikuar, është e thjeshtë për t'u përdorur; ju duhet të shqetësoheni vetëm për planifikimin e postimeve.
  • Merrni frymëzim nga qindra tituj të shkruar paraprakisht - Kalendari grumbullon të gjitha titrat kryesore nga databaza jonë e përditësuar vazhdimisht dhe i shfaq ato për qasje të lehtë.


Imagjinoni sa produktivë mund të jeni nëse do të kishit një mënyrë të thjeshtë për të planifikuar të gjitha postimet tuaja për Facebook, Twitter dhe Instagram javë më parë. Me Kalendarin e Përmbajtjes së Mediave Sociale 2.0 , asgjë nuk do t'ju ndalojë të krijoni përmbajtje cilësore për audiencën tuaj çdo ditë.


Kalendari kërkon që Google Sheets të funksionojë, kështu që nuk është i pajtueshëm me Excel

Shikoni detajet e plota

Forma e Kontaktit